Ewolucja to banialukiWysoki Romek znowu znowu wymyśla bzdury, żeby tylko o jego partii było głośno w mediach. Bo nie ważne, czy mówią dobrze, czy źle -- ważne, żeby mówili. A jak się ma poparcie na poziomie 15‰ (ponoć dawka śmiertelna) to robić szum trzeba, albo rozdając matury albo anulując ewolucję.

Bo przecież ewolucji nie było! Wszyscy powinniśmy sobie przypomnieć skąd się wziął nasz świat i my. Stworzył go Latający Potwór Spaghetti. Na początku były góry, drzewa i karzeł. Potem nasz Stwórca, niewidzialny i niewykrywalny, wpływał na wydarzenia swoją Makaronową Macką. Od stworzenia świata do dzisiaj, Stwórca umieścił w świecie wiele ,,dowodów'' rzekomo świadczących o ewolucji. Po co? Niezbadane są wyroki boskie.


http://www.venganza.org/

Czekamy więc na wprowadzenie do szkół prawdy. W Stanach pomysły nauczania ,,Inteligentnego Projektu'' mieli w zeszłym roku. Mieli. It means buckle your seatbelt, Dorothy, 'cause Kansas is going bye-bye.(...).


Archived comments:

Azrael Nightwalker 2006-10-14 20:06:07

I nie zapominajmy o teorii inteligentnego spadania oraz o Flat Earth Society ;)

DarkStar 2006-10-14 23:21:29

A o tym nie słyszałem jeszcze. Ale się uśmiałem! :D Chyba zmieniam wyznanie.

i0c 2006-10-16 12:18:57

Maciej, nie Romek. Trzymanie się faktów nie jest ważne, gdy się pluje po LPR? :)

zdzichu 2006-10-16 17:25:41

Faktycznie, pomyliłem Giertychów. Na swoją obronę mam wypowiedź podwładnego Romka, wiceministra Mirosława Orzechowskiego: ,,Ewolucjonizm to jedno z szeregu kłamstw, jakich uczy się w szkołach''. Jego szef pewnie też tak myśli i niedługo wypowie się publciznie :)

Nelchael 2006-11-12 16:53:20

Do wyznawców Jego Makaronowatości:
Pomóżcie w tworzeniu polskiej strony Kościoła Latającego Potwora Spaghetti! Każdy kto zna angielski jest potrzebny :) Przydałby się też ktoś znający się lepiej na projektowaniu stron. Mamy oficjalne błogosławieństwo Bobbiego Hendersona ;)

http://venganza.pl

Comments


Comments powered by Disqus