Poszukiwany: tagujący segregatorZ utrzymaniem porządku w komputerze problemu nie ma. Gorzej, jak człowiek chce mieć normalny dostęp do dokumentów papierowych.

Mam taki segregator, na razie jeden, w którym w foliowych koszulkach trzymam przeróżne druki i umowy. W większości są to umowy/zlecenia, posegregowane wg. zleceniodawcy. Ostatnio okazało się, że to za mało, bo potrzebowałem wszystkich dokumentów związanych z dochodami uzyskanymi w ubiegłym roku. Jak fajnie by było wypiąć po prostu koszulkę z tagami 2005 i przychody i dostać dokładnie to, co potrzebuję. Oczywiście, jednocześnie obok mieć koszulki z tagami 2006, Linux+, umowy, rachunki i wszystkie inne potrzebne zestawienia.

Niestety, obecne teorie czasoprzestrzeni nie pozwalają na tworzenie twardych dowiązań papierów w fizycznych foliowych koszulkach. Możliwe jest chyba tylko zeskanowanie wszystkich dokumentów i potagowanie ich cyfrowych kopii w komputerze.


Archived comments:

Michał Górny 2006-03-13 16:53:03

Porób w dokumentach dziurki i powiąż je sznurkiem z karteczką z napisanym odpowiednim tagiem q:. Dziurek możesz zrobić kilka, więc jednemu dokumentowi może odpowiadać wiele tagów q:.

Comments


Comments powered by Disqus