Kolejna sesje została w tyleDzisiaj napisałem ostatni egzamin tej sesji. W związku z tym siedzę teraz i zgodnie z z sugestią Jarka Zgody delektuje się piwkiem marki Łomża. Stwierdzając przy tym, że mieszkam w lepszym mieście niż Pan Zgoda. Bo chociaż do Geant jadę godzinę w jedną stronę, to na miejscu mam do wyboru zarówno Łomżę Wyborową w puszce, jak i Łomżę Export w bezzwrotnej butelce.

Dzisiejszy egzamin spowodował, że od rana do godziny 15, popijając małymi łyczkami skonsumowałem całego Ice Coola (wcześniej znanego jako Ice Bull). Jest to odkryty przez LCFa napój o składzie identycznym z Red Bull, za podobną cenę 5,80 PLN. Opakowanie jednostkowe ma jednak pojemność 1 litra, więc 4x tyle co RB. I w każdych 100 ml zawiera 60 mg kofeiny. Wyrzucając butelkę zauważyłem napis nie należy spożywać dziennie więcej niż 250 ml. Well, PG próbuje wykończyć mnie zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Nerwów nie oszczędza też niektórym trzecioroczniakom, których dotyka likwidacja katedry KSI. Nadal nie mam żadnego oficjalnego linka, ale w rozmowa z prof. ,,Detektywem'' potwierdziła plotki. Sami trzecioroczniacy też zaczęli dowiadywać się o tę kwestię wśród zaangażowanych wykładowców i pracowników naukowych. Ich reakcje? Typowe dla tej uczelni:

,,A co to Was obchodzi??''
,,Faktem jest, że Systemy Teleinformatyczne bedą teraz na Informatyce, no i zdaje się, że nikt o Was nie pomyślał...''
,,Jesteście na bardzo stresujących studiach -- musicie się liczyć z tym, że nigdy nic niewiadomo.''

To pisałem ja, zdzichu, student ostatniego takiego STI.


Archived comments:

zgoda (jarek) 2006-02-17 23:41:37

Export w butelkach to i u mnie jest, ja bym się Wyborowej napił z butelki... ;)
Ale niech zostanie tak, że z butelki piję w Sterdyni, a w Wołominie z puszki.

LCF 2006-02-18 18:06:23

Potrafi wypić zgrzewkę do wódki. Szkoda że Ciebie dzisiaj nie będzie.

Comments


Comments powered by Disqus