Odpalanie papierosa na przystankuW zeszłym miesiącu popełniłem nietypowy wpis po angielsku. Opisałem problem z którym spotykałem się od zeszłego roku. Googlanie za komunikatem błędu dawało mi dokładnie 0 trafień i takąż liczbę odpowiedzi. Znalazłszy rozwiązanie postanowiłem zostawić w sieci wskazówkę dla innych osób w mojej sytuacji.

Dwa dni później z kodu NetworkManagera w całości wyleciał fragment odpowiadający za ten komunikat. Zastąpiony został sensownym difoltem – za brakującą wartość GATEWAY0= przyjmowane jest 0.0.0.0.

Jest to świetna ilustracja znanej zasady, że jeśli długo czekamy na przyjazd autobusu, to najlepiej zapalić papierosa. Bo wtedy autobus pojawi się od razu i nadpalony narkotyk trzeba będzie wyrzucić. Chociaż w świetle ostatniego zakazu, może to spowodować pojawienie się nie autobusu, a Straży Miejskiej lub Policji.


Archived comments:

amused 2010-12-11 20:15:47

właśnie powoli przygotowywałem się psychicznie ;) i szykowałem do odpalenia papierosa kilka dobrych m od przystanku, kiedy nadjechały właściwie służby i wlepiły mandat (500!) osobie palącej jeszcze dalej, to tak do tematu - poczułem się jakbym wygrał życie.

zdz 2010-12-11 21:50:57

Good for you! :)

Comments


Comments powered by Disqus