Internet przywożą autobusemNajdziwniejsze WiFi do tej pory pożyczałem kwitnąc w hali przylotów na lotnisku. Pojawiało się co 30 minut, dało się z niego korzystać przez kwadrans. Po każdym połączeniu wymagało tylko kliknięciu w przeglądarce ,,I accept terms of service'', gdyż strony ładowane były przez przezroczyste proxy (przy okazji cenzurujące część stron).

Gościnny SSID to Greenline, a dostępność pokrywała się z czasami przyjazdów autobusów nr 757 linii o takiej samej nazwie. Łączność znikała, gdy autobus ruszał z parkingu.

Jakie było najbardziej nietypowe źródło, z którego pożyczaliście wifi?


Archived comments:

pecet 2009-07-18 23:38:57

Nie pożyczam wifi.

psz 2009-07-19 01:31:07

W Warszawie jechałem raz autobusem, w którym było Wifi. Niestety, nie posiadam żadnego sprzętu przenośnego zdolnego skorzystać z Wifi, ale myślę, że było ogólnodostępne. Jak do tej pory nie trafiłem na ten autobus ponownie, więc podejrzewam, że jest tylko taki jeden :)

BTM 2009-07-19 07:37:09

We Władysławowie, 3 lata temu. Klient zadzwonił, że mu się reklamy porno wbiły na stronę i trzeba usunąć.

Komary + deszcz + kucanie na środku traktu spacerowego + moja żona z parasolką nade mną z laptopem ;-)

XRumerTest 2012-11-17 00:48:15

Hello. And Bye.

edidlyunlible 2012-11-30 11:39:37

Great post <a href=http://baby-uggbootsuk.blogspot.com>cheap ugg boots online</a> . I was checking continuously this blog and I am inspired! Extremely helpful information specially the final part :) I maintain such info a lot <a href=http://johnlewis-uggboots-mall.blogspot.com>ugg boots kensington</a> . I used to be looking for this particular info for a very long time <a href=http://uggboots-baileybutton.blogspot.com>male ugg boots</a> . Thanks and best of luck <a href=http://roslynnuggboots-nice.blogspot.com>childrens ugg boots</a> . <a href=http://discount-classicuggboots.blogspot.com>ugg boots clearance</a> <a href="http://store-blackuggboots.blogspot.com">ugg boots sizing</a>

Comments


Comments powered by Disqus