Żałosna żałobaBardzo denerwująca sytuacja miała miejsce przedwczoraj. Otóż udaliśmy się z Asią do teatru i przywitała nas cisza. Kilka innych osób również starało się dostać na spektakl. Jednak został on odwołany, z powodu ogłoszonej żałoby! W kasie zaproponowano zwrot za bilety lub zmianę na inną sztukę. Chcieliśmy zobaczyć ,,Szefa wszystkich szefów'', ale na najbliższe terminy nie ma już miejsc, w przyszłym miesiącu nie grają, a potem to nie wiadomo.

A tymczasowem, jak słusznie zauważył Piotr, w czasie świąt na drogach zginęło o połowę więcej osób. I żałoby z tego powodu nie ma.


Archived comments:

Zal 2009-04-17 09:38:45

Współczuję. Ja też bym się zdenerwował, szczególnie, że z czasem u mnie krucho, a tego typu wyjścia planujemy z dużym wyprzedzeniem.

Co do żałosnej żałoby - spodobał mi się poniższy film:
http://tlog.4zal.net/post/17387431/a-oba-Narodowa-www-MartinLechowicz-pl

lordmac 2009-04-17 11:28:52

Zal: Bardzo dobry filmik.
Niestety wszystkie kolejne rzady/prezydenci zamiast pracowac szukaja glosow dla siebie grajac na uczuciach swoich wyborcow. Smutne to ... moze oglosmy zalobe narodowa ? ;)

maniel 2009-04-19 10:51:06

co do żałoby narodowej to sie zgadzam ale ja w innej sprawie, mianowicie: czemu za każdym razem gdy wchodzę na ta stronę dostaję alert że certyfikat pipebreaker.pl jest nieprawidłowy czy cuś, oczywiście mogę dodać wyjątek ale czy obrazek statusu musi być przez https udostępniany?

zdz 2009-04-19 22:00:28

maniel: wygląda na kombinację trzech rzeczy: autoprzekierowanie na https w obrębie pipebreaker.pl, popsuty vhost na tymże serwerze i coś nie halo z certyfikatem ze StartSSL.
Dzięki za info, zostawiłem serwerowanie tych plików joggerowi.

Comments


Comments powered by Disqus