Dzień całkiem dobryDzisiejszy dzień powinienem zaliczyć do w miarę udanych. Po zajęciach wypiłem piwko w przemiłym towarzystwie Klempy (aka Xyrcom). Rozmowę prowadziliśmy w murach Klubu Akademickiego Kwadratowa.

Potem już z moją Moniką skierowaliśmy swe kroki do Gmachu Głównego PG, gdzie dokonaliśmy zaopatrzenia w Kalendarze Studenta PG, czyli kosztujące 5 PLN książeczki, oprócz kalendarz zawierające zestaw kuponów rabatowych (5 - 20%) do Pizza Hut, Heavy Duty, sklepów komputerowych i innych podobnych przybytków.

Najciekawszy jest jednak zestaw iście studenckich bonusów dołączonych do kalendarza. Oprócz kilku ulotek, następujące próbki:

  • szampom, marki w tej chwili nie pomnę
  • kawa Nescafe 2in1 - niezbędnik studenta
  • herbatka energetyzująca Bio-Active BIOPOWER - ciekawostka, składem i aromatem przypomina Red Bulla (guarana, wyciąg z miłorzębu, palczatka, orzeszki cola) z dodatkiem żen-szenia.
  • prezerwatywa Pepino Basic
  • tabletki na kaca Alibi. Sztuk 4 - wg. instrukcji dawka na jedną większą popijawę. Czyli na jutro.
Możnaby dodać - używać w tej kolejności.

A najbardziej pozytywny akcent dnia: dwie osoby poproszone o kontakt do Ciebie, najlepiej Jabber, w ostateczności może być jakieś Gadu-Gadu zapisały mi swoje JIDy. Jeden na chrome.pl, drugi na Wirtualnej Polsce. I to osoby, po których bym się tego nie spodziewał (bo to nie jakieś geeki).


Archived comments:

Monika 2005-10-13 18:04:49

I z czego się tak cieszysz?

Ja-Joanna 2005-10-13 18:09:39

Ach, Kwadratowa... stęskniłam się. Ostatni raz mój tam jeszcze przed remontem, a teraz trochę daleko... :(

Draakhan 2005-10-13 20:58:50

Tak moim skromnym zdaniem to kiedyś Kwadratowa była lepsza, teraz jakoś tak mniej mi się podoba po tym remoncie.

PS. http://zdzichubg.jogger.pl/www.chrome.pl :)

Comments


Comments powered by Disqus